Карбамід

Хімічні та традиційні назви продукту: Карбамід, Cечовина, Діамід вугільної кислоти.

Міжнародна назва продукту: Carbonyldiamide, Carbamide, Urea.

Опис та властивості карбаміду:

Зовнішній вигляд: білі кристали.
Властивості: добре розчинний у воді.
Хімічна формула: (NH2)2CO
ГОСТ: 2081-2010
CAS RN: 57-13-6
EC Number: 200-315-5
UN Number:
UNII: 8W8T17847W

Карбамід

Карбамід поставляється у поліпропіленових мішках вагою 50 кг.

Застосування карбаміду:

Карбамід або сечовина ((NH2)2CO) - одне з кращих концентрованих легкозасвоюваних азотних добрив, вміст азоту ~ 46%. Його застосовують для основного внесення в грунт і для позакореневого підживлення рослин, так як слабкі (1%-ні) розчини карбаміду не викликають опіків листя. Карбамід застосовують так само, як азотисту добавку, до корму худоби.

Карбамід використовується в якості сировини при виготовленні клеїв, ціанатів, гідразину, цианурової кислоти і її ефірів, деяких барвників. Важливим промисловим застосуванням сечовини є синтез сечовини-альдегідних смол які широко застосовуються в якості адгезивів у виробництві деревно-волокнистих плит (ДВП) та меблевому виробництві. Похідні сечовини - ефективні гербіциди. Сечовина також застосовується для очищення димових газів теплових електростанцій, котелень, сміттєспалювальних заводів, дизельних двигунів внутрішнього згоряння від оксидів азоту.

Фізико-хімічні характеристики карбаміду:

Найменування показника Норма для марки та сорту
А Б
Вищий Перший Вищий Перший Другий
1. Масова частка азоту в перерахунку на суху речовину, %, не менше 46,3 46,2 46,2 46,2 46,2
2. Масова частка біурету, %, не більше 0,6 1,4 1,4 1,4 1,4
3. Масова частка вільного аміаку, %, не більше, для карбаміду:
кристалічного
пріллірованного


0,01
0,02


0,01
0,03


-
-


-
-


-
-
4. Масова частка води, %, не більше:
метод висушування
метод Фішера

0,3
0,6

0,3
0,6

0,3
0,5

0,3
0,5

0,3
0,6
5. Розсипчастість, % - - 100 100 100
6. Гранулометричний склад, %:
масова частка гранул розміром, мм:
від 1 до 4, не менш
від 2 до 4, не менш
менше 1, не більше
залишок на ситі 6 мм, не більше


-
-
-
-


-
-
-
-


94
70
3
Відсутність


94
50
5
Відсутність


94
-
5
Відсутність
7. Статична міцність гранул, кгс на гранулу, не менш - - 0,7 0,5 0,3

У промисловості карбамід отримують по реакції Базарова. Виробництво карбаміду включає стадію синтезу, що здійснюється за 180-230°С і тиску 12-25 МПа, рецикл непрореагувавших речовин у вигляді амонієвих солей вугільної кислоти, стадії зневоднення розчинів сечовини і приготування товарних форм (кристали, гранули). У сучасній технології широко застосовують дистиляцію у струмі діоксиду вуглецю або аміаку, що дозволяє значно підвищити економічність процесу.

Карбамід застосовують як концентрованого азотного добрива (містить близько 46% азоту) для багатьох сільськогосподарських культур на будь-яких грунтах, а також як замінник природного білка в кормах для жуйних тварин. Похідні карбаміду - ефективні гербіциди. Карбамід - сировина для синтезу цінних хімічних продуктів: карбамідних смол, меламіну, цианурової кислоти і її ефірів, ціаніду натрію, ціаніду калію, гідразину, гідразоформаміда, а також фармацевтичних препаратів (вероналу, люміналу, бромурала і ін.), Деяких барвників. У нафтовій промисловості карбамід використовують для депарафінізації олив і моторних палив з виділенням м'якого парафіну-сировини для отримання білково-вітамінних препаратів, жирних спиртів і кислот, миючих засобів і т. П.

Вимоги безпеки карбаміду:

Клас небезпеки за ступенем впливу на організм людини 3
Види небезпеки
Вибухо- та пожежонебезпека Карбамід не горюч, пожежо- та вибухобезпечний
Небезпека для людини В організм людини карбамід може проникати через органи дихання, шлунково-кишковий тракт, не викликаючи при цьому гострого токсичного дії.
Тривале вдихання пилу карбаміду в високих концентраціях призводить до розвитку хронічного запалення слизової оболонки трахей і бронхів (трахеобронхіти), змін функції печінки та нирок.
Засоби індивідуального захисту Спецкостюм, черевики або чоботи, резінотрікотажние рукавички, респіратор РУ-60м-В, РУ-60м-КД, У-2к, Ф-62Ш, РПА-1 або РПГ-67, ватно-марлева пов'язка, протигаз марки КД або М.

Гарантійний термін зберігання карбаміду - 6 місяців; продукту для роздрібної торгівлі - 2 роки з дня виготовлення.

У нас Ви можете вигідно купити карбамід. Ціна на карбамід залежить від умов розрахунків, терміну співробітництва зі споживачем, обсягу закупівлі тощо. Звертайтесь!!!

На цій сторінці представлена інформація про формулу, застосування, фізичні та хімічні властивості карбаміду (сечовини, діаміду вугільної кислоти).