Про компанію

Щиро вітаємо!

Ви знаходитесь на web-сайті ТОВ «Торгівельний Двір «УТС».
Наша компанія успішно працює на ринку промислової хімії України з 2010 року. Ось вже більше ніж 10 років ми спеціалізуємось на поставках широкого спектру хімічної продукції вітчизняним виробникам та споживачам різних галузей. Нам довіряють професіонали! Серед наших клієнтів - найбільш успішні та провідні підприємства української промисловості, такі як: НАК «Нафтогаз України», ДП НАЕК «Енергоатом», АТ «Бобровицький молокозавод», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», АТ Кондитерська фабрика «А.В.К.», ДП «Кондитерська корпорація «РОШЕН», ТзОВ «Радехів-Цукор», ТОВ «Комплекс Агромарс» та інші. Ми розуміємо наших партнерів як ніхто інший, а завдяки кропіткій праці та постійному самовдосконаленню, надаємо найвищий рівень сервісу за найкращу ціну. Наша компанія займає лідируючі позиції на ринку.
До Ваших послуг:

·         Команда фахівців 
- Менеджери, які безпосередньо співпрацюють з клієнтами, досконало знають ринок та конкурентів, і можуть запропонувати Вам необхідну продукцію на найкращих умовах.
- Фахівці з логістики, що формують оптимальні для споживачів маршрути доставки, щоб Ви могли отримати товар за найкращою ціною та у найкоротший термін.
- Спеціалісти із ЗЕД та розвитку бізнесу, які забезпечують укладання та виконання контрактів із закордонними постачальниками, це дає можливість надавати Вам продукцію із перших рук, напряму від виробника.
- Працівники фінансового відділу, що забезпечують весь процес документообігу та оперативно вирішують будь-яку фінансову ситуацію.

·         Складська інфраструктура 
-
Компанія Торгівельний Двір «УТС» має відповідним чином обладнене складське приміщення у Києві. Це дозволяє нашим клієнтам отримувати на умовах самовивозу необхідну продукцію, а також своєчасно доставляти її безпосередньо споживачам.

·         Довгострокові господарські зв’язки із заводами-виробниками хімічної продукції в Україні, Росії, Польщі, Словаччині, Румунії, Китаї та інших країнах. Ми пропонуємо хімічну продукцію безпосередньо від виробника, тому наші клієнти отримують кращу ціну та гарантію якості.

·         Комплексне обслуговування з постачання всіх необхідних видів продукції, у цьому випадку ми беремо на себе окремі функції служби постачання/закупівель. Для наших клієнтів така система співпраці означає економію часу, оптимізацію витрат та зменшення чисельності персоналу.

Перелік хімічної продукції, яку ми пропонуємо:

сода каустична,
сода кальцинована,
сода харчова,
сіль технічна,
сіль таблетована,
сіль «екстра»,
цукор
кальцій хлористий,
кислота ортофосфорна,
кислота лимонна,
селітра калієва,
селітра кальцієва,
селітра натрієва,
карбід кальцію,
хлорне вапно,
вуглеамонійна сіль,
залізний купорос,
алюміній сірчанокислий,
магній сірчанокислий, цемент, крейда, пральний порошок, господарське мило та інше.


Якщо товару, який Вас цікавить, немає у списку - зателефонуйте нам для обговорення можливості та умов поставки.

Щодо перспектив розвитку, треба сказати, що ми не зупиняємося на досягнутому: плани нашого підприємства передбачають як розширення переліку видів хімічної продукції, так і розширення клієнтської бази.

На закінчення хочу подякувати вам за цікавість до справи, що ми робимо, та запевнити вас – у будь-якій ситуації компанія «Товарний Двір «УТС» є вашим надійним партнером.

Надіємся на взаємовигідну співпрацю,

Баранівський Володимир Васильович.

Яндекс.Метрика