Кальцій хлористий

Продукт: Кальцій хлористий
Хімічна назва: дихлорид кальцію
Хімічна формула: CaCl2

ГОСТ: 450-77Кальцій хлористий

Кальцій хлористий – один із видів хімічних продуктів, що постачається
нашою компанією вітчизняним споживачам за  оптимальними цінами. За нормальних умов являє собою порошок або гранули білого кольору. Кальцій хлористий постачається у мішках з полімерного матеріалу вагою нетто 25 кг або у контейнерах МКР-1,0 С (вага нетто 500-700 кг).

Сфера застосування цього хімічного продукту досить обширна. Так, наприклад, хлорид кальцію активно використовують у хімічній промисловості для очищення інертних газів і при виробництві гумових виробів. Крім цього, кальцій хлористий технічний використовується в лісовій, деревообробній, нафтовій та нафтопереробній промисловості. У сфері будівництва та будівельних матеріалів, а також при зведенні та експлуатації автомобільних доріг. Хлористий кальцій харчовий знаходить своє застосування в харчовій промисловості як домішка (Е509) при консервуванні й при виробництві ферментованих молочних продуктів.

Якщо вас цікавить продукт хлористий кальцій, його ціна, а також умови співпраці та доставки, звертайтеся до фахівців нашої компанії. У них ви зможе отримати всю інформацію стосовно продукції та способів її придбання. Адже хлорид кальцію купити можна найбільш вигідно саме через нашу компанію – вартість хімічного продукту залежить від багатьох факторів, наприклад, від обсягів оптових покупок, тривалості співпраці з нами і пр.

Фізико-хімічні показники хлористого кальцію:
Фізико-хімічні показники хлористого кальцію

Завдяки розвиненій системі логістики нашої компанії, кальцій хлорид може бути доставлений найоптимальнішим шляхом, який поєднує в собі максимальну швидкість транспортування хімічного продукту та економію на паливі. Якщо вам потрібно придбати хлористий кальцій вигідно і зручно, зробіть це у нас!

Яндекс.Метрика