Карбід кальцію

Продукт: Карбід кальцію
Хімічна назва: вуглецевий кальцій, ацетиленід кальцію, карбід
Хімічна формула: CaC2
Код за ТН ЗЕД: 2849100000
Номер за класифікацією CAS: 75-20-7
Номер за класифікацією UN: 1402
Клас небезпеки: 4.3

ГОСТ: 1460-81

Карбід кальцію за своєю структурою – тверда речовина,Карбід кальцію 
яка запаковується та постачається замовникам у сталевих барабанах вагою нетто 50-100 кг. За окремим замовленням  також може постачатися у іншій тарі (ємністю від 3 до 120 кг).

Коли карбід кальцію потрапляє до води, утворюється бурхлива  реакція, під час якої карбід розкладається та утворює великі об’єми тепла та ацетилену. Варто зазначити, що кальцій карбід  може розкладатися також і при взаємодії з атмосферною вологою, тому його слід зберігати виключно при вказаних на пакувальній тарі умовах.

Кальцій карбід, який пропонує придбати наша компанія, належить до
вибухово- та пожежонебезпечних речовин, тому що при взаємодії з водою він утворює ацетилен та гідрад окису кальцію, а при взаємодії з іншими окислювачами виділяє тепло і ацетилен.

Карбід кальцію, ціна якого залежить і від обсягу разового замовлення, і від терміну співпраці з нашою компанією, має перший клас з відносно впливу на живий організм.

Основні напрямки його використання:

  • Металургія;
  • Отримання газу ацетилену;
  • Хімічна промисловість (галузь огранічного синтезу).

Фізико-хімічні показники карбіду кальцію:
Фізико-хімічні показники карбіду кальцію

Продукт може використовуватися для різання і зварювання металевих деталей і виробництва газу ацетилену, а також для хімічної промисловості, наприклад, для отримання продуктів органічного синтезу, зокрема синтетичного каучуку. Якщо ви вирішили придбати карбід, але не визначилися з постачальниками, скористайтеся нашим сайтом, ознайомтеся з наявною інформацією про нашу діяльність і приймайте правильне рішення. Де купити карбід кальцію? Звичайно у нас!

Щоб купити карбід кальцію, достатньо сконтактувати з фахівцями нашої компанії, домовитися про вид та кількість хімічного продукту, способи оплати та місці доставки.

Яндекс.Метрика