Вапно хлорне

Вапно хлорнеВапно хлорне
Продукт: вапно хлорне
Хімічна назва: двоосновна сіль гіпохлоріту кальцію.
Хімічна формула: Са(ОСl)2 * 2Ca(OH)2.
ГОСТ: 1692-85.

Хлорне вапно
– хімічна речовину, що складається з оксихлориду, двуосновних солі гіпохлориту кальцію і гідроксиду кальцію. Хлорне вапно за нормальних умов являє собою порошок кольору від білого до світло-коричневого з різким запахом хлору. Ця речовина постачається у мішках з полімерного матеріалу вагою нетто 21-30 кг. За окремим замовленням також може постачатися у іншій тарі (сталеві барабани по 70 кг нетто тощо).

Хлорне вапно використовується в різних галузях. По-перше, його часто використовують в якості дезинфікуючого засобу в медицині та побуті. Хлорне вапно незамінне в текстильній промисловості – з його допомогою відбілюють тканини. Також вапно хлорне використовують при виробництві паперу – за допомогою нього окислюють целюлозу. Також хлорний розчин використовується для дезинфікації та знезараження води, для дегазації, також часто хлорне вапно використовують для прибирання територій.
 

Фізико-хімічні показники хлорного вапна
Фізико-хімічні показники хлорного вапна

Щоб купити хлорне вапно, достатньо сконтактувати з фахівцями нашої компанії, домовитися про вид та кількість хімічного продукту, способи оплати та місці доставки.

Яндекс.Метрика