Натрій хлорид

Хімічні та традиційні назви продукту: Натрій хлорид, Cіль технічна, Натрію хлорид, Натрій хлор, Хлорид натрію, Хлористий натрій.

Міжнародна назва продукту: Sodium chloride, Halite, Salt.

Опис та властивості натрій хлориду:

Зовнішній вигляд: білі, з різними відтінками кристали.
Властивості: помірно розчиняється у воді. Гігроскопічний, може злежуватися.
Хімічна формула: NaCl
ГОСТ: Р 51574-2000
CAS RN: 7647-14-5
EC Number: 231-598-3
UN Number:
UNII: 451W47IQ8X

Натрій хлорид

Натрій хлорид поставляється у поліпропіленових мішках вагою 50 кг.

Застосування натрій хлориду:

Натрій хлорид або технічна сіль (NaCl) - являє собою кристалічний хлористий натрій з домішками інших солей (хлористого калію, сірчанокислого магнію, сірчанокислого кальцію та інші). У зимовий період, змішаний з іншими солями, піском або глиною, натрій хлорид застосовується комунальними службами як реагент проти ожеледиці. Стикаючись з льодом, він виділяє тепло і призводить до танення крижаної кірки, запобігаючи на деякий час її появу. Серед великої різноманітності хімічних антігололедних реагентів, натрій хлорид користується великим попитом.

Натрій хлорид також використовується для технічних цілей в ряді галузей промисловості (хімічна, скляна, целюлозно-паперова, чорна металургія та інши) та народного господарства. Його використовують в котельних для пом'якшення та очищення технічної води, він запобігає появі накипу в трубах опалення та водопостачання.

Фізико-хімічні характеристики натрій хлориду:

Найменування показника Норма
Хлорид натрію (NaCl), не менше 93
Хлорид калію (КCl), не більше 3,0
Хлорид магнію (MgCl2), не більше 0,5
Сульфат кальцію (CaSO4), не більше 2,6
Нерозчинний залишок, не більше 2,0

Натрій хлорид виробляють з природної сировини. Видобуток кам'яної солі здійснюється закритим способом (рідше - відкритим) з застосуванням підземного вилуговування. Видобуток самосадочной солі з соляних озер здійснюється механічним способом, озерну сіль промивають ропою, центрифугують і сушать. Садочну (басейнову) сіль отримують природним випаровуванням морських і озерних розсолів у системі спеціально влаштованих басейнів, в місцевостях з холодним кліматом використовують виморожування. Виварну сіль (найбільш чиста) виробляють упариванием природних або штучно отриманих і очищених розсолів у вакуум-випарних апаратах. Для технічних цілей застосовують кам'яну та самосадну сіль, для харчових - виварну, самосадну та садочну.

Натрій хлорид - харчовий продукт, консервуючий засіб, сировина для отримання карбонату натрію, хлору, гідроксиду натрію, хлорного вапна та ін.; його застосовують більш ніж в 1500 виробництв різних речовин і матеріалів.

Вимоги безпеки натрій хлориду:

Клас небезпеки за ступенем впливу на організм людини 3
Види небезпеки
Вибухо- та пожежонебезпека Натрій хлорид пожежо- та вибухобезпечний.
Небезпека для людини При попаданні на неушкоджену шкіру шкідливого впливу не робить, проте, потрапляючи на шкірні рани, погіршує їх заживання.
Засоби індивідуального захисту

Гарантійний термін зберігання натрій хлориду - 2 року з дня виготовлення.

У нас Ви можете вигідно купити натрій хлорид. Ціна на натрій хлорид залежить від умов розрахунків, терміну співробітництва зі споживачем, обсягу закупівлі тощо. Звертайтесь!!!

На цій сторінці представлена інформація про формулу, застосування, фізичні та хімічні властивості натрій хлориду (натрію хлориду, натрій хлору, хлориду натрію, хлористого натрію, солі технічної).