Натрій хлорид

Хімічна назва:

Натрію хлорид, Натрій хлор, Хлорид натрію, Хлористий натрій


Зовнішній вигляд: білі, з різними відтінками кристали.
Властивості: помірно розчиняється у воді. Гігроскопічний, може злежуватися.
Хімічна формула: NaCl
ГОСТ:
CAS: 7647-14-5 Sodium chloride

Натрій хлорид

Натрій хлорид поставляється у поліпропіленових мішках вагою 50 кг.

Традиційна назва:

Cіль технічна


Натрій хлорид або технічна сіль (NaCl) - являє собою кристалічний хлористий натрій з домішками інших солей (хлористого калію, сірчанокислого магнію, сірчанокислого кальцію та інші). У зимовий період, змішаний з іншими солями, піском або глиною, натрій хлорид застосовується комунальними службами як реагент проти ожеледиці. Стикаючись з льодом, він виділяє тепло і призводить до танення крижаної кірки, запобігаючи на деякий час її появу. Серед великої різноманітності хімічних антігололедних реагентів, натрій хлорид користується великим попитом.

Натрій хлорид також використовується для технічних цілей в ряді галузей промисловості (хімічна, скляна, целюлозно-паперова, чорна металургія та інши) та народного господарства. Його використовують в котельних для пом'якшення та очищення технічної води, він запобігає появі накипу в трубах опалення та водопостачання.

Фізико-хімічні характеристики натрій хлориду:

Найменування показника Норма
Хлорид натрію (NaCl), не менше 93
Хлорид калію (КCl), не більше 3,0
Хлорид магнію (MgCl2), не більше 0,5
Сульфат кальцію (CaSO4), не більше 2,6
Нерозчинний залишок, не більше 2,0

У нас Ви можете вигідно купити натрій хлорид. Ціна на натрій хлорид залежить від умов розрахунків, терміну співробітництва зі споживачем, обсягу закупівлі тощо. Звертайтесь!!!

На цій сторінці представлена інформація про формулу, застосування, фізичні та хімічні властивості натрій хлориду (натрію хлориду, натрій хлору, хлориду натрію, хлористого натрію, солі технічної).