Натрій ортофосфат

Хімічні та традиційні назви продукту: Натрій ортофосфат, Тринатрійфосфат, Ортофосфат натрію, Натрій фосфорнокислий трехзамещенний, Трифосфат натрію.

Міжнародна назва продукту: Trisodium phosphate hydrated.

Опис та властивості натрій ортофосфату:

Зовнішній вигляд: кристалічна речовина білого кольору.
Властивості: добре розчинний у воді, здатний злежуватися.
Хімічна формула: Na3PO4•12H2O
ГОСТ: 201-76
CAS RN: 7601-54-9
EC Number: 231-509-8
UN Number: 3262
UNII: SX01TZO3QZ

Натрій ортофосфат

Натрій ортофосфат поставляється у поліпропіленових мішках вагою 25 кг.

Застосування натрій ортофосфату:

Натрій ортофосфат (Na3PO4•12H2O) знаходить широке застосування в якості водозм'якшуючого засоба. Також він застосовується для миття та знежирювання устаткування з корозійно-стійких до лужних розчинів матеріалів, для ручного і механізованого очищення коптильних камер в м'ясної і рибної промисловості, для мийки і знежирення посуду на підприємствах громадського харчування, для обробки оборотної склотари, ємностей, транспортерів і ліній розливу, стін і підлоги виробничих і побутових приміщень в будь-яких галузях промисловості. Застосовується для замочування і прання білизни.

Натрій ортофосфат застосовується в енергетиці, целюлозно-паперової промисловості, харчової промисловості, при виробництві синтетичних миючих засобів, як ПАР у виробництві цементів та при бурінні свердловин, в бурових розчинах в складі комплексної полімерної добавки до низькосортним глинам і порошків.

Фізико-хімічні характеристики натрій ортофосфату:

Найменування показника Норма
1. Зовнішній вигляд Луски або кристали, здатні злежуватися
2. Масова частка загального Р2О5, %, не менше 18,5
3. рН 1%-го водного розчину 11,5-12,5
4. Масова частка нерозчинного у воді залишку, %, не більше 0,03

Застосовують натрій ортофосфат в енергетиці, целюлозно-паперової промисловості, в електролітичних процесах, при збагаченні руд, у виробництві фосфатних стекол, фарб та іншого у якості добавки або вихідної сировини, як тeкстільно-допоміжна речовина, в харчовій промисловості та інших галузях народного господарства. Тринатрійфосфат застосовують при пранні білизни, миття посуду і у всіх випадках, де потрібно знежирення.

Вимоги безпеки натрій ортофосфату:

Клас небезпеки за ступенем впливу на організм людини 2
Види небезпеки
Вибухо- та пожежонебезпека Тринатрійфосфат пожежо і вибухобезпечний, володіє лужними властивостями.
Небезпека для людини Пил викликає подразнення слизових оболонок очей і верхніх дихальних шляхів, а також зміна шкірних покривів типу дерматитів і екзем.
Засоби індивідуального захисту Бавовняний або суконний костюм, спецвзуття, рукавиці, респіратор типу ШБ-1 «Лепесток», захисні окуляри.

Гарантійний термін зберігання натрій ортофосфату - 12 місяців з дня виготовлення.

У нас Ви можете вигідно купити натрій ортофосфат. Ціна на натрій ортофосфат залежить від умов розрахунків, терміну співробітництва зі споживачем, обсягу закупівлі тощо. Звертайтесь!!!

На цій сторінці представлена інформація про формулу, застосування, фізичні та хімічні властивості натрій ортофосфату (тринатрійфосфату, натрію фосфорнокислого, трифосфату натрію).