Натрій ортофосфат

Хімічна назва:

Тринатрійфосфат, Натрій фосфорнокислий трехзамещенний, Трифосфат натрію


Зовнішній вигляд: кристалічна речовина білого кольору.
Властивості: добре розчинний у воді, здатний злежуватися.
Хімічна формула: Na3PO4·12H2O
ГОСТ: 201-76
CAS: 10101-89-0 Sodium phosphate tribasic

Натрій ортофосфат

Натрій ортофосфат поставляється у поліпропіленових мішках вагою 25 кг.

Натрій ортофосфат (Na3PO4·12H2O) знаходить широке застосування в якості водозм'якшуючого засоба. Також він застосовується для миття та знежирювання устаткування з корозійно-стійких до лужних розчинів матеріалів, для ручного і механізованого очищення коптильних камер в м'ясної і рибної промисловості, для мийки і знежирення посуду на підприємствах громадського харчування, для обробки оборотної склотари, ємностей, транспортерів і ліній розливу, стін і підлоги виробничих і побутових приміщень в будь-яких галузях промисловості. Застосовується для замочування і прання білизни.

Натрій ортофосфат застосовується в енергетиці, целюлозно-паперової промисловості, харчової промисловості, при виробництві синтетичних миючих засобів, як ПАР у виробництві цементів та при бурінні свердловин, в бурових розчинах в складі комплексної полімерної добавки до низькосортним глинам і порошків.

Фізико-хімічні характеристики натрій ортофосфату:

Найменування показника Норма
1. Зовнішній вигляд Луски або кристали, здатні злежуватися
2. Масова частка загального Р2О5, %, не менше 18,5
3. рН 1%-го водного розчину 11,5-12,5
4. Масова частка нерозчинного у воді залишку, %, не більше 0,03

У нас Ви можете вигідно купити натрій ортофосфат. Ціна на натрій ортофосфат залежить від умов розрахунків, терміну співробітництва зі споживачем, обсягу закупівлі тощо. Звертайтесь!!!

На цій сторінці представлена інформація про формулу, застосування, фізичні та хімічні властивості натрій ортофосфату (тринатрійфосфату, натрію фосфорнокислого, трифосфату натрію).