Пральний порошок

Хімічна назва:

Пральний порошок


Зовнішній вигляд: білий порошок.
Властивості: добре розчинний у воді.
Хімічна формула:
ГОСТ:
CAS:

Пральний порошок

Пральний порошок поставляється у поліпропіленових мішках вагою 20 або 25 кг.

Пральний порошок - синтетичний миючий засіб, призначений для прання, він відноситься до засобів побутової хімії. Він є багатокомпонентної речовиною, яка добре розчиняється у водних, особливо гарячих розчинах, утворюючи при цьому мильний і пінистий розчин, за допомогою якого з текстильних предметів видаляються найрізноманітніші забруднення. Пральний порошок залежно від складу може добре відмивати тканини не тільки в лужному середовищі, а й у нейтральному, та у кислому.

Синтетичний пральний порошок проявляє миючу дію не тільки у гарячій воді, як це характерно для господарського мила, а й у воді з порівняно низькою температурою, що дуже важливо при пранні виробів з хімічних волокон. Крім перерахованих переваг пральні порошки мають ще цілу низку цінних властивостей у порівнянні з милом. Так, наприклад, вони мають миючу дію при більш низьких концентраціях.

Фізико-хімічні характеристики прального порошку:

У нас Ви можете вигідно купити пральний порошок. Ціна на пральний порошок залежить від умов розрахунків, терміну співробітництва зі споживачем, обсягу закупівлі тощо. Звертайтесь!!!

На цій сторінці представлена інформація про формулу, застосування, фізичні та хімічні властивості прального порошку.